1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област Плевен
  5. Производство, строителство - Плевен
  6. Производство, строителство - Идеален център
Добавена 08 април 2021 г.

Механик машини и ръчни ел.инструменти

  • Заетост

    Пълно работно време

  • Вид

    Постоянна

  • Плевен, Област Плевен

Описание

Механик машини, ръчни ел.инструментиСтроителна фирма МОНОЛИТ ООД, гр.Плевен, търси да назначи Механик машини и инструменти.

Изисквания:

• Завършено средно и/или средно-специално образование в следните направления: електротехник, машинен техник, техник по автоматизация, машиностроителна техника и технологии, машиностроене и уредостроене, хидравлична и пневматична техника, двигатели с вътрешно горене;

• Опит в поддръжка в строителна фирма/производствено предприятие;

• Дисциплинираност и придържане към правилата на организация на работа и безопасност на труда;

• Желание за работа в екип.

Основни отговорности:

• Ремонт и поддръжка на ръчни ел. инструменти и малка строителна механизация;

• Работа в складовата база на фирмата;

• Спазване на трудовата дисциплина и безопасни условия на труд;

• Отговорност към поеманите задължения, дисциплинирана и неконфликтна личност;

Ние предлагаме:

• Адекватно възнаграждение, съответстващо на стандартите в Република България;

• Всички аспекти относно начина на формиране на работната заплата, трудов договор, ползване на отпуски, болнични, годишен платен отпуск, социално и здравно осигуряване, подробна длъжностна характеристика и др. ще бъдат дискутирани с одобрените за интервю кандидати, като по всеки от тези елементи ще бъде предоставена максимално подробна и изчерпателна информация преди подписване на трудовия договор, включително и в писмен вид.

• Разглеждането на кандидатурите ще се извърши под строга конфиденциалност.

Ако Вие смятате, че имате нужната квалификация и опит, моля не се колебайте да се свържете с нас като изпратите своята професионална автобиография през сайта jobs.bg или на посочения телефон.

Лице за контакт: Веселка Кънчева

тел.: 0884/010371

ID: 125799173Докладвай

Веселка Кънчева

xxx xxx xxx

Свали приложението на OLX за твоя телефон!

OLX.plOLX.roOLX.ua