2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Бъкстон
Добавена 16 май 2024 г.

Матричар, Производствено Предприятие

Заплата

1700 - 2200 лв

Добавена

София, Бъкстон

В Пал Рекрютмънт вярваме, че всеки от вас има огромния потенциал за успех и развитие.

Единственото, от което имате нужда е правилния контакт и сфера, за да разгърнете знанията си.

Ние сме тук, за да ви консултираме, насочваме и да ви помогнем да направите правилните избори за вашето кариерно развитие. Останалото е във ваши ръце!

Нашият клиент е международно производствено предприятие за опаковки. Във връзка с постоянно нарастващата динамика в тяхната дейност, търсят Матричар, който да се присъедини към техния екип.

Основни задължения:

  • Поддържане на формово оборудване/матрици за производство на опаковки.

  • Шлосерска обработка и напасване на детайли, включително термообработени и на детайли със сложна конфигурация.

  • Шлифоване- полиране с шкурка и паста на повърхнини с пропуск за обработка до 0,02 мм.

  • Настройване и измерване с контролно-измервателни уреди, инструменти и приспособления.

  • Работа с „мафлекс” /ръчен шлайф/ и пясъкоструен апарат за почистване на формови детайли.

  • Работа с апарат за газо-прахово напластяване на формови детайли.

  • Измерване на основни параметри и размери на оборудването и запис на стойностите в контролни карти.

Изисквания:

  • Минимум средно професионално образование /Механотехникум/.

  • Опит в работата с ръчни инструменти за обработка на детайли от метал.

  • Отговорност, прецизност, дисциплинираност, организираност.

  • Опит в работата на струг или фреза е сериозно предимство.

  • Възможност за работа на сменен режим.

Какво Предлагат:

  • Конкурентна заплата

  • Допълнително здравно осигуряване

  • Бонуси

  • Допълнителен платен годишен отпуск - 5 дни

(PAL Recruitment - REG No 3350)

Област София-град

Област София-град, София, Бъкстон
ID: 140016625