Съобщения
  1. Заглавна страница
  2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Манастирски ливади
Добавена 16 юни 2022 г.

Личен асистент на изпълнителния директор

  • 1700 - 2000 лв

  • Заетост

    Пълно работно време

  • София, Област София-град

Описание

Талант Зоун ЕООД търси да назначи на постоянен трудов договор Личен асистент на изпълнителния директор.

Ако Вие сте амбициозна, инициативна, отговорна, динамична, изпълнителна, организирана и комуникативна личност, Ви приканваме да се присъедините към нашия екип и да получите развитието, за което сте мечтали и което заслужавате.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Изготвяне на оферти и запитвания на български и английски език;

-Организиране на ежедневните оперативни задачи и дейности в компанията;

-Осъществяване на комуникация с подизпълнители на компанията и доставчици при закупуване на продукти;

- Изготвяне на справки и отчети;

- Организира, проследява и поддържа графика на Управителя;

- Осигурява необходимата за Управителя информация и административна документация;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Високо ниво на технически и икономически английски език;

-Наличие на сертификат за владеене на ниво С1 на английски език;

- Висока компютърна грамотност – MS OFFICЕ;

- Университетска степен, която е свързана с административна, бизнес и/или финансова насоченост;

- Организационни умения и умения за управление на времето;

- Бързо обучаем, лоялен, гъвкав и открит човек с внимание към детайлите;

- Наличието на опит на позиции, свързани с административни функции се счита за предимство, но не е задължително;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Обучение;

-Възнаграждение 1500- 2000лв;

- Отлични условия на труд;

- Постоянен трудов договор с Талант Зоун ЕООД;

Необходими документи за кандидатстване - автобиография с актуална снимка, референции от предходни работодатели и приложени сертификати за ниво на владеене на английски език.

Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗДЛ и с гарантирана конфиденциалност.

Кандидатстване
ID: 129866577

Юлия Василева

Member Since юни 2021 г.
Последно онлайн днес в 13:26

xxx xxx xxx

Имаш ли въпрос към работодателя относно тази оферта?

Свали приложението на OLX за твоя телефон!

OLX.plOLX.roOLX.ua