2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Дружба 1
Добавена 06 април 2024 г.

КОЛ ЦЕНТЪР АГЕНТ с чужди езици Английски/Немски/Френски/

Заплата

1600 - 3500 лв

Добавена

София, Дружба 1

Пълно работно време

Дистанционно интервю

За наш клиент, развиващ своята дейност в ИТ сектора, търсим да назначим мотивирана и амбициозна личност, която да се присъедини към техния екип.

Задълженията Ви ще включват :

 • Водене на кореспонденция с чуждестранни клиенти по телефона, чат и/или имейл;

 • Помагане за намиране на решения при клиентски запитвания;

 • Активно предлагане продуктите на компанията;

 • Поддържане високо професионално ниво и изграждане дългосрочни отношения, които развиват бизнеса на компанията.

Изисквания към кандидатите :

 • Опит на подобна позиция;

 • Владеене на някой от следните европейски езици - АНГЛИЙСКИ/НЕМСКИ / ФРЕНСКИ език на добро ниво – писмено и говоримо;

 • Отлични комуникативни и организационни умения;

 • Компютърна грамотност.

Компанията предлага :

 • Атрактивно заплащане, обвързано с постигнати резултати;

 • Възможност за кариерно развитие в утвърдена компания;

 • Приветлива и модерна офис атмосфера и топ локация;

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Област София-град

Област София-град, София, Дружба 1
ID: 131290179