2. Работа
  3. Почистване, услуги за домакинството
  4. Почистване, услуги за домакинството - Област София-град
  5. Почистване, услуги за домакинството - София
  6. Почистване, услуги за домакинството - Горна баня
Добавена 03 април 2024 г.

Камериерка в хотел Горна Баня

Заплата

1500 - 1550 лв

Добавена

София, Горна баня

Вид

Временна/сезонна

Хотел „Горна баня“ в град София търси камериерка. Трудов договор на 8 часа, платен годишен отпуск в размер на 20 работни дни. Чисто месечно възнаграждение 1200 лева.

Основни задължения на камериерките:

  • Извършва ежедневно почистване и подреждане на хотелските стаи, съгласно нашите изисквания, подменя спалното бельо, кърпите, консумативите в сервизните помещения, зарежда с бельо камериерските стаи.

  • Извършва почистване на общите части, коридори, стълбища, фоайето и сервизните помещения.

  • Информира рецепцията за забелязани липси или повреди в хотелските стаи.

  • Способност за работа в екип. Добра комуникация с рецепцията и гостите на хотела.

  • Не се изисква стаж като камериерка.

Ние предлагаме:

  • Осем часов работен ден - дневен сменен режим, съгласно предварително изготвен график.

  • Без и с трудов стаж по специалността.

  • Трудов договор на 8 часа и 20 дни платен годишен отпуск.

  • Работно облекло.

  • Работно място - в центъра на „Горна баня“, удобен транспорт - връзка с центъра на града и метрото

  • Бонус за принос за развитието на хотела.

Изисквания за новите камериерки:

  • Желание за работа.

  • Да работят съгласно установения работен график и да спазват задължения си.

Област София-град

Област София-град, София, Горна баня
ID: 135720549