2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - Казичене
Добавена 27 април 2024 г.

Качествен контрол в склад за дрехи

Заплата

1300 - 1500 лв

Добавена

Казичене

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За голяма логистична база намираща се в Казичене, търсим да назначим отговорни и енергични служители (мъже, жени, може и семейни двойки) за позиция-Качествен контрол.

Вашите отговорности:

  • Преглед и окачествяване

  • Подготовка на поръчки

  • Участие в инвентаризации

  • Участие в поддръжката на реда и хигиената в склада

Изисквания към кандидатите:

  • Отговорност, организираност и прецизност в работата

  • Умения за работа в екип и спазване на срокове

  • Предишен опит е предимство

Какво ще ви предложим:

  • Отлични условия на работа в модерна, отопляема база и позитивна работна среда

  • Постоянен трудов договор и регламентирано работно време (7:30 – 16:30 / 9:00 – 18:00)

  • Годишен бонус в зависимост от резултатите

  • Възможност за обучение и развитие

  • Допълнително здравно осигуряване и застраховки (след изтичане на изпитателния срок)

  • Ваучери за храна

  • Помощ при раждане на дете и сключване на брак

  • Безплатен транспорт от метро станция „Интер Експо Център“

C-Team ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз 188********2015 г.

Локация

Казичене,

Област София-град

Област София-град, Казичене
ID: 139039049