2. Работа
  3. Почистване, услуги за домакинството
  4. Почистване, услуги за домакинството - Област София-град
  5. Почистване, услуги за домакинството - София
  6. Почистване, услуги за домакинството - Дружба 1
Добавена 13 април 2024 г.

Хигиенистка за офис в района Метро 1 ( сутрешно почистване)

Добавена

София, Дружба 1

Заетост

Непълно работно време

Постоянна

Дистанционно интервю

Перфектният Дом е фирма за професионално почистване.Ние се отнасяме с прецизност към всеки наш клиент и предоставяме отговорно изпълнение на услугите си.Търсим да назначим хигиенист/ка за офис почистване. Обектът се намира в района до Метро 1, гр.София.

Вашите задължения :

- Почистване и поддържане на чистотата в обекта;

- Сухо и мокро почистване на подовите настилки, забърсване на прах;

- Спазване на фирмена политика и правилник за вътрешен трудов ред;

- Почисване на санитарни помещения и изпразване на кошчета за отпадъци.

Изисквания към кандидатите:

- Отговорност и внимание към детайла;

- Дисциплина, лоялност и желание за работа;

- Предишен опит в сферата на почистването ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

- Почасова заетост;

- Работно време от понеделник до петък от 06:00ч. до 08:00ч, събота от 06:00ч. до 10:00ч.;

- Въвеждащо обучение;

- Трудов договор, сключен с Перфектният Дом Варна ЕООД;

- Ваучери за храна.

Телефон за връзка с човешки ресурси: 08*********75 ( в работни дни меджу 08;00ч. и 17:00ч.)

Област София-град

Област София-град, София, Дружба 1
ID: 138865225