2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Пазарджик
  5. Хотели, заведения, туризъм - Велинград
Добавена 19 април 2024 г.

Главен готвач в хотел

Добавена

Велинград

CTeam е агенция за подбор на персонал, част от група компании, предлагаща широка гама от услуги в областта на управлението на човешките ресурси, съчетавайки едни от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, 5 звезден хотел в СПА столицата на България, търсим опитен и мотивиран човек на позиция: Главен готвач

Отговорности:

 • Гарантира, че цялата храна е с отлично качество и сервирана навреме - организира необходимото, както за блок маса, така и А Ла Карт.

 • Планира менюто предвид бюджета и наличието на сезонни продукти.

• Наблюдава всички операции в кухнята.

 • Координира работата на кухненския персонал.

 • Обучава персонала за приготвяне и готвене на всички елементи от менюто.

 • Прилага стандартите за безопасност и санитарни условия в кухнята.

• Създава нови рецепти, за да запазите менюто свежо.

• Поддържа кухнята в крак с тенденциите в индустрията.

• Получава обратна връзка и извършва подобрения, когато е необходимо.

Изисквания:

• Релевантно образование.

• Предишен опит на позицията, опит с блок маса и А Ла Карт.

• Английски език – работно ниво.

 • Задълбочени познания по кулинария.

 • Перфекционизъм в санитарията и контрола на качеството.

• Лидерски умения, комуникативна личност.

• Страст и гордост да радваш хората с храна.п

Компанията предлага:

- Трудов договор, реално осигуряване, атрактивно възнаграждение.

- Творческа, приятелска и динамична работна среда.

- Възможност за работа в предпочитан, популярен хотел в СПА столицата на България.

- Осигуряване на настаняване и поемане на всички разходи по него от работодателя.

- Възможност за кариерно развитие;

За да кандидатствате, моля изпратете вашето CV. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидати ще бъдат третирани при строга конфиденциалност.CTeam е лицензиран от Агенцията по заетостта, лиценз N 188********2015г.

Локация

Велинград,

Област Пазарджик

Област Пазарджик, Велинград
ID: 137824155