2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Перник
  5. Друга работа - Перник
  6. Друга работа - Мошино
Добавена 20 април 2024 г.

Фирма набира шивачки 1300лв. нето

Добавена

Перник, Мошино

Описание

Шивачи/ки

Какво ще получите при нас:

• Редовно месечно заплащане стартиращо от 1 300 лв.

• Мотивиращо възнаграждение обвързано с постигнатите резултати

• Възможност за развитие и преквалификация в дейностите на фирмата

• Коректност и професионализъм.

• Много добри условия за труд (осигурен Обяд)

• Трудов договор, съобразно българското законодателство

• Без поставена индивидуална норма .

Основни задължения:

• Участва в изработката и прошиването на различни по сложност части на изделие - мъжко яке, панталон, елек и др;

• Изпълняване на поставените задачи съобразени с изискванията за качество;

• Спазване на трудовата дисциплина;

• Работа с различни тъкани и материали. Какви са нашите изисквания:

• Завършено средно образование;

• Опит на подобна позиция;

• Организираност, сръчност и възможност за работа в динамична среда;

• Отговорност, лоялност и изпълнителност.

• Желание за работа в екип.

Област Перник

Област Перник, Перник, Мошино
ID: 138953664