2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - София
  6. Производство, строителство - Център
Добавена 11 април 2024 г.

Ел. Техник монтажна група

Заплата

2000 - 2500 лв

Добавена

София, Център

За наш доверен клиент, водеща компания за производство на електроапаратура, инсталационни материали и осветление, търсим да назначим служител на длъжност: ел. техник с работно време от понеделник до петък от 08:00 до 17:00. Фирмата е официален дистрибутор за България на световно утвърдени производители, като Schneider Electric, Eaton, Wieland Electric, nVent, Mennekes и др.,

Вашите отговорности ще вкючват:

  • Посещение по завки на клиенти

  • Монтаж и инсталация на ел табла, ел. инсталации и др.

Изисквания:

  • Завършено техническо образование

  • Предишен опит като ел. техник

  • Шофьорска книжка

Какво ще ви предложим:

  • Работа в утвърдена компания лидер на пазара

  • Месечен бонус при постигнати резултати

  • Ваучери за храна в размер на 200 лв.

  • Ваучери за транспорт

  • Допълнително здравно осигуряване (пакет лукс-Булстрад)

  • Финансиране на курсове за подобряване на квалификацията

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. EURORA CONSULT притежава удостоверение за регистрация с №: 2392 / от 31.10.2017 г. от Националната Агенция по Заетостта гр. София.

Област София-град

Област София-град, София, Център
ID: 139210654