2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Дървеница
Добавена 01 април 2024 г.

Доставчик на храна със служебно превозно средство

Заплата

1000 - 2500 лв

Добавена

София, Дървеница

Доставчик на храна по домовете със служебен автомобил. Във връзка с разширяването на дейността си, фирма за доставка на храна по домовете търси да назначи служител на длъжността „Доставчик на храна по домовете със служебна кола“ на пълен работен ден.

Ние предлагаме:

- Служебен автомобил.

- Седмично възнаграждение.

- Фирмено обучение.

- Трудов договор.

- Възможност за развитие.

Изисквания към кандидатите:

- Активна и динамична личност

- Сериозно отношение към работата

- Отлична комуникативност

- Търпение и умение за работа с хора

- Добра ориентация в рамките на гр. София

Задължения:

- Да извършва доставка на храна по домовете за оказаното време спазвайки фирмените стандарти и начин на работа

- Да полага нужните грижи за служебния си автомобил

- Добра работа в екип

Предишен опит на същата или подобна длъжност ще се счита за предимство.

Област София-град

Област София-град, София, Дървеница
ID: 135253248