2. Работа
  3. Почистване, услуги за домакинството
  4. Почистване, услуги за домакинството - Област Стара Загора
  5. Почистване, услуги за домакинството - Казанлък
Добавена 21 май 2024 г.

Домашна помощница за къща в Енина

Заплата

1000 - 1500 лв

Добавена

Казанлък

Заетост

Непълно работно време

Търсим да назначим домашен/нa помощник/ца с опит, която да се грижи за почистването на частен дом - къща в Енина. Търсим отговорна, почтена и трудолюбива личност за дългосрочен ангажимент.

Задължения: Цялостна грижа за всички зони на дома, включваща: - почистване с прахосмукачка и моп; - почистване на прах от мебели; - почистване на кухненски плотове и електроуреди; - пускане на миялна машина; - почистване на бани и тоалетни; - смяна на спално бельо; - пране, гладене и поддръжка на дрехи; - грижа за домашните любимци; - регулярно почистване на шкафове и гардероби; - периодично почистване на прозорци; - изхвърляне на боклук и др.

Изисквания към кандидатите: - минимум завършено средно образование; - предишен опит като домашни помощници; - умения за поддръжка на отлична хигиена; - коректност, отговорност, организираност и лоялност; - нагласа за дългосрочен ангажимент; - позитивно и отговорно отношение към семейството; - Възможност да преспива в къщата и да се грижи за домашните любимци, когато семейството пътува (срещу допълнителна компенсация); Предимство при кандидатстване: - шофьорска книжка е предимство; - възможност за готвене също е предимство;

Предлагаме: - Дългосрочен ангажимент - Работа в приятна обстановка - Коректно и редовно заплащане Изпратете автобиография и снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ "ВИСТА БЪЛГАРИЯ" Лиценз №1893, от 16.06.2015г

Локация

Казанлък,

Област Стара Загора

Област Стара Загора, Казанлък
ID: 140067701