2. Работа
  3. Почистване, услуги за домакинството
  4. Почистване, услуги за домакинството - Област София-град
  5. Почистване, услуги за домакинството - София
  6. Почистване, услуги за домакинството - Симеоново
Добавена 15 април 2024 г.

Домашна помощница приходящо или с настаняване

Добавена

София, Симеоново

Семейство търси домашна помощница на пълен работен ден за къща около 600 м2 в София, Малинова долина (зад Ринг Мол), София

ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:

-   жизнена и активна личност в добро здраве и физическа форма

-   енергична, работлива и организирана жена

-   перфекционист на тема чистота, ред и детайл

-   висока лична хигиена

-   ефективност, висока трудова дисциплина, експедитивност

-   честност, стриктност, лоялност, коректност

-   позитивна личност с благ характер

-   възможност за дългосрочни работни отношения

ПРЕДИМСТВА:

-   предишен опит като домашна помощница в чужбина или в България

-   активен шофьор с личен автомобил

-   непушач

РАБОТНО ВРЕМЕ:

от понеделник до петък 9:00 - 18:00 часа

(включва един час за почивки)

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-   поддържане на цялостно домакинство в екип с втора помощница

-   ежедневно почистване, пране и гладене

-   почистване на дворни площадки (без снегопочистване)

-   грижа за домашен любимец - коте

ПРЕДЛАГАМЕ:

-   дом с изключителен ред и чистота

-   почтени, коректни и сериозни домакини

-   отлично възнаграждение

-   обяд, закуски, напитки

-   възможност за настаняване

-   възможност за трудов договор

-   в дома не се пуши

Област София-град

Област София-град, София, Симеоново
ID: 135248908