2. Работа
  3. Хотели, заведения, туризъм
  4. Хотели, заведения, туризъм - Област Кюстендил
  5. Хотели, заведения, туризъм - Кюстендил
  6. Хотели, заведения, туризъм - Могилата
Добавена 25 април 2024 г.

Барман в плувен комплекс

Заплата

1805 - 1810 лв

Добавена

Кюстендил, Могилата

Вид

Временна/сезонна

Клуб "Плажна Фиеста" е семеен плувен комплекс в град Кюстендил, който отвори врати през лятотото на 2007 година. Оттогава посрещаме хора от България и чужбина, които се наслаждават на минералната вода в басейните, свежите напитки и красивата панорамна гледка.

Търсим нови попълнения за нашия екип за този сезон.

Нашите изисквания:

- Комуникативност, общителност и умения за работа с клиентите - Готовност за работа в динамична среда - Отлична работа в екип

- Коректно отношение и отговорност към работата

Вашите задължения:

- Поддръжка на чистотата на бара

- Изпълнение на поръчките на сервитьорите

- Зареждане на хладилници

- Даване на заявки и приемане на стока

Ние предлагаме: - Трудов договор - Добри условия за работа - Работно време на смени - Коректно отношение

- Редовно заплащане - Работа в млад екип - Фирмено обучение - Работно облекло

- Безплатно ползване на клуба извън работно време

- Бонуси

Заплата: 1400 лева нето (плюс бакшиши)

Ако отговаряте на условията и проявявате интерес, изпратете ни CV или ни се обадете.

Област Кюстендил

Област Кюстендил, Кюстендил, Могилата
ID: 139391829