2. Работа
  3. Друга работа
  4. Друга работа - Област Пловдив
  5. Друга работа - Труд
Добавена 03 април 2024 г.

Автомонтьор Механик

Добавена

Труд

Базата се намира в село Труд, Индустриална зона. Търсим да назначим отговорен човек с желание за работа на длъжността АВТОМОНТЬОР.

Основни задължения:

- Oбслужване и ремонти на бусове и леки автомобили;

- Ремонти по ходова част, двигатели, скоростни кутии и др.

- Да помага на екипа при други дейности в процеса на работа.

Основни изисквания:

- Опит за позицията;

- Техническа грамотност;

- Подходящо образование (би било предимство, но не е задължително);

- Отговорност;

- Умения за работа в екип;

- Желание за дългосрочна работа и развитие.

- Шофьорска книжка – кат. В

Какво предлагаме:

- Трудов договор;

- 8-часов работен ден от понеделник до петък (почивка в събота и неделя, както и всички официални празници);

- Коректно и редовно заплащане.

В случай, че се интересувате от тази позиция, изпратите актуална автобиография и актуална снимка на e-mail: em_tranzit abv.bg

„Ем транзит” ЕООД е администратор на лични данни и обработва личните данни, съгласно Закона. За да ги обработва обаче, е необходимо Вашето съгласие. Ако прикачите своето CV, вие давате своето съгласие ние да обработим Вашите лични данни. Моля, ако не желаете и не сте съгласни, не прикачвайте своето CV към обявата ни.

Локация

Труд,

Област Пловдив

Област Пловдив, Труд
ID: 131898264