2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - НПЗ Искър
Добавена 26 май 2024 г.

Офис асистент производствена компания

Заплата

1500 - 1700 лв

Добавена

София, НПЗ Искър

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За ХВП компания занимаваща се дистрибуция и пакетаж на рибни продукти базирана в гр. София, в района на гара Искър, търсим да назначим отговорен и енергичен човек за позиция: Асистент продажби.

Изисквания:

  • Комуникативност, организираност, структурираност, гъвкавост, внимание към детайлите;

  • Добри компютърни умения (Word, Excel, Power Point, Outlook);

  • Предишен опит като търговски асистент

  • Добри комуникативни умения по телефон и имейл

Вашите отговорности:

  • Организира административната и техническата дейност в офиса

  • Поема и други административни отговорности

Ние ще ви предложим:

  • Възможност за придобиване на нови знания и ценен опит

  • Работа в приятелска и споделена атмосфера

  • Редовна смяна от понеделник до петък от 08:30 до 17:30

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Си-Тийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

Област София-град

Област София-град, София, НПЗ Искър
ID: 138558985