2. Работа
  3. Транспорт, логистика, спедиция
  4. Транспорт, логистика, спедиция - Област София-град
  5. Транспорт, логистика, спедиция - София
  6. Транспорт, логистика, спедиция - Люлин 10
Добавена Днес в 5:50

Шофьор, Товарач и Отговорник във Фирма за Преместване на Дома

Заплата

1600 - 2300 лв

Добавена

София, Люлин 10

Фирма за Хамалски Услуги " Хамали First Class" търси мотивиран и отговорен служител, който да може да изпълнява ролите на Отговорник, Шофьор и Товаро-разтоварач в София.

Описание на позицията:

Търсим енергичен и организиран човек, който да бъде отговорен за координирането на екипите по време на различни задачи, да извършва превоза на клиентски стоки и материали до различни дестинации в София, околните райони и страната, както и да помага при товарене и разтоварване на стоки.

Изисквания:

  • Добра комуникационна способност и умения за работа в екип.

  • Валидна категория (Б) за управление на превозно средство.

  • Способност за адаптиране към физически натоварвания и изпълняване на работата с внимание към безопасността и доброто обслужване.

  • Опит в подобна област е желателен, но не е задължителен.

Предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение.

  • Възможности за кариерно развитие и обучение.

  • Приятна и динамична работна среда.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля, изпратете вашето CV тук или на email.

Област София-град

Област София-град, София, Люлин 10
ID: 136812393