2. Работа
  3. Производство, строителство
  4. Производство, строителство - Област София-град
  5. Производство, строителство - Казичене
Добавена 20 май 2024 г.

Работник в производство

Заплата

1300 - 1400 лв

Добавена

Казичене

Описание

Изисквания:

• Завършено основно или средно образование;• Отговорност и внимание към детайлите;

• Умение за работа в екип;

• Способност за спазване на инструкции и работа по график;

• Предишен опит в производствена среда ще се счита за предимство.

Задължения:

• Вашата главна цел е да опаковате и проверявате готовата продукциа, съобразявайки се с всички указания и стандарти за безопасност на работното място;

• Подреждане на готовите и проверените продукти на палета;

• Следене за дефекти и несъответствия спрямо изискванията;

• Спазване на висока производствена хигиена;

• Да поддържате качествените стандарти на продукта;

• Да следвате производствените указания и спецификации на отредената поточна линия.

Работен График:

• Трисменен режим на работа:- Първа смяна от 6:00 - 14:00 часа;- Втора смяна от 14:00 - 22:00 часа;- Трета смяна от 22:00 - 6:00 часа;

• Петдневна работна седмица;

Ние предлагаме:

• Трудов договор;

• Осигуровки върху реалните възнаграждения;

• Изградена бонусна схема;

• Работно облекло;

• Организиран служебен транспорт от много населени места;

• Храна и напитки за всяка смяна

;• Допълнителна здравна застраховка и Застраховка трудова злополука;

• Доплащане за изработени нощни часове;

• Безплатни продукти, които се предоставят веднъж на тримесечие;

За повече информация, моля свържете се на телефон: 08********61

Локация

Казичене,

Област София-град

Област София-град, Казичене
ID: 138689376