2. Работа
  3. Административни, офис дейности
  4. Административни, офис дейности - Област София-град
  5. Административни, офис дейности - София
  6. Административни, офис дейности - Младост 1
Добавена 08 май 2024 г.

Оперативен Счетоводител

Заплата

2000 - 2200 лв

Добавена

София, Младост 1

Търси се оперативен счетоводител за българска компания, с предмет на дейност внос, производство и дистрибуция на хранителни добавки и козметични продукти.

  • Отговорности:

    -Осигуряване своевременно отразяване на счетоводни операции

    -Издаване, обработка и архивиране на счетоводните документи на фирмата -Проследяване разчети с клиенти и доставчици

    -Изготвяне текущи, месечни справки и анализи

    -Изготвяне на справки за нуждите на ръководството

  • Изисквания :

    -Завършено висше икономическо образование, специалност "Счетоводство" -Професионален опит по специалността най-малко 2 години

    -Отлично познаване на счетоводното, данъчното и осигурителното законодателство

    - Опит с Microinvest ще се счита за предимство

    -Високо ниво на компютърна грамотност / Microsoft Excel /

    -Организираност, бързина и внимание към детайлите.

    -Самостоятелност при изпълнение на работните задачи

    Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография. Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Област София-град

Област София-град, София, Младост 1
ID: 139924772